Катеринопільська територіальна громада
Офіційний веб-сайт Катеринопільської селищної ради Звенигородського району Черкаської області

У Петраківському та Шостаківському закладах загальної середньої освіти школярі долучились до акції "МОНЕТКИ ДІТЯМ".

Дата: 09.09.2021 12:36
Кількість переглядів: 197

Фото без описуУ день грошової реформи школярі   Петраківського та Шостаківського закладів загальної середньої освіти долучилися до акції "МОНЕТКИ ДІТЯМ". "Благодійну акцію підтримала низка українських банків на чолі із Нацбанком та за підтримки Міністерства освіти і науки.

«Під час акції ми будемо збирати монети номіналом 25 копійок. Сьогодні українці тримають у себе півтора мільярда таких монет на загальну суму близько 400 млн гривень. Цими монетами вже майже рік неможливо скористатися, бо вони виведені з обігу. Монети лежать вдома по скарбничках, кишенях, полицях тощо. Проте їх можна вільно обміняти в банках на монети тих номіналів або банкнот, що залишаються в обігу», — зазначив Голова НБУ Кирило Шевченко.

Монети номіналом 25 копійок можна приносити у найближче відділення банку-партнера акції — таких банків шість: Ощадбанк, Райффайзен банк, ПУМБ, ОТП банк, МТБ банк та Індустріалбанк — та дати згоду перерахувати ці кошти на рахунок фонду «Таблеточки».Фото без опису

Після перерахування кошти спрямуються на купівлю ліків для сотень хворих дітей, спеціальне харчування, паліативну допомогу, реабілітацію та лікування за кордоном.

До акції запрошують долучитися навіть школи, а саме поставити у фоє пластикові пляшки для монеток. Так, у 5-ти літровій пляшці «вміщається» монеток на 1700 гривень."

ДОЛУЧАЙТЕСЬ І ВИ!

Фото без описуФото без опису

 


« повернутися

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора