Катеринопільська територіальна громада
Офіційний веб-сайт Катеринопільської селищної ради Звенигородського району Черкаської області

Олександр Скічко розповів про реформу харчування у школах Черкащини

Дата: 17.08.2021 14:25
Кількість переглядів: 229

Від старту реформи шкільного харчування у 2020 році на Черкащині придбали кухонне обладнання вже для 54 шкіл. Також запровадили пілотний проєкт «Дітям Черкащини – якісне, безпечне харчування».

Про всебічне запровадження якісного шкільного харчування йшлося на  першому із п’яти регіональних форумів «Реформа шкільного харчування», який ініціювала перша леді Олена Зеленська

Фото без опису– У межах проєкту «Дітям Черкащини – якісне, безпечне харчування» в 23 школах оновили харчоблоки їдалень, розробили яскравий дизайн фуд-зон, а замість звичного меню – тепер там мультипрофільне та на вибір, – зазначив очільник області Олександр Скічко. – Як наслідок, 70% тамтешніх старшокласників стали обідати у шкільних їдальнях. І це лише перші реальні результати реформи. Я впевнений, що далі почнеться ланцюгова реакція змін. Вдячний першій леді за ініціативу системного підходу до шкільного харчування не лише як посадовець, а й як батько майбутньої першокласниці.

Захід відбувся за участі міністра освіти та науки Сергія Шкарлета та міністра охорони здоров’я Віктора Ляшка, а також представників Мінрегіон і Міністерство економіки України.

Фото без описуЗагалом, серія з п’яти масштабних зустрічей пройде в найближчі два місяці по всій Україні. Форуми покликані провести важливу роз’яснювальну роботу та дати можливість громадам безпосередньо поспілкуватися із представниками робочої групи, що опікується реформою.


« повернутися

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора