Катеринопільська територіальна громада
Офіційний веб-сайт Катеринопільської селищної ради Звенигородського району Черкаської області

Платформа Енергоефективності розпочала роботу

Дата: 10.08.2021 12:38
Кількість переглядів: 255

Фото без опису Платформа Енергоефективності пройшла всі етапи тестування та переведена у режим вільного доступу. Ресурс містить всю необхідну інформацію про реформу енергоефективності, інструменти для проведення заходів з енергоефективності у різних сферах, а також базу знань для навчання профільних спеціалістів. Про це повідомив генеральний директор Директорату енергоефективності Мінрегіону Дмитро Петрунін.

«Платформа Енергоефективності — це майданчик для ефективної комунікації  між споживачами та фахівцями. Прямо зараз на ресурсі можна знайти виконавця для впровадження енергоефективних заходів. До того ж, на платформі споживачі можуть отримати інформацію про різноманітні програми, які допомагають покращити енергоефективність будинків або підприємств», — зазначив Дмитро Петрунін.

Зокрема, на платформі можна порахувати витрати на тепло, електроенергію та визначити приблизну вартість енергомодернізації. А також  дізнатися про кращі практики й шляхи економії енергії. Крім того, споживачі мають змогу знайти партнерів для якісної реалізації енергоефективних заходів.

Нагадаємо, раніше Міністр розвитку громад та територій України Олексій Чернишов зазначив, що Мінрегіон працює над оновленням Угоди з ЄС щодо програми підтримки енергоефективності в Україні.

Довідково:

Платформа ЕЕ розроблена за підтримки проєкту «Просування енергоефективності та імплементація Директиви ЄС про енергоефективність в Україні», що впроваджується GIZ за дорученням урядів Німеччини та Швейцарії.


« повернутися

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора