Катеринопільська територіальна громада
Офіційний веб-сайт Катеринопільської селищної ради Звенигородського району Черкаської області

Державну соціальну допомогу на Черкащині отримують понад 68 тисяч сімей

Дата: 27.07.2021 14:52
Кількість переглядів: 291

Фото без опису  Державну соціальну допомогу на Черкащині отримують понад 68 тисяч сімей. Як сприяє держава в отриманні допомоги якомога більшій кількості незахищених верств населення, розповіли у Департаменті соціального захисту населення Черкаської ОДА.

Урядовою постановою від 17.07.2021 № 697 передбачено призначати державну соціальну допомогу малозабезпеченим сім’ям та допомогу на дітей одиноким матерям без зменшення її розміру у разі, якщо центр зайнятості не може запропонувати підходящої роботи для непрацюючої працездатної особи зі складу малозабезпеченої сім’ї, сім’ї з дітьми або таку особу направлено на навчання.

 Відтепер допомогу малозабезпеченим особам надаватимуть також у випадку, коли вони досягли відповідного пенсійного віку, але не набули права на пенсійну виплату у зв’язку з відсутністю страхового стажу.

 На право призначення допомоги малозабезпеченим сім’ям та одиноким матерям з числа багатодітних сімей та сімей, до складу яких входять діти-сироти або діти, позбавлені батьківського піклування, не впливатиме надалі наявність другого житла.

 Дітям померлих учасників революції Гідності, учасників бойових дій або осіб з інвалідністю внаслідок війни також призначатиметься соціальна стипендія.

 Разом з тим, передбачено припиняти до з’ясування обставин виплату допомоги малозабезпеченим та одиноким матерям у разі відсутності дітей, які входять до складу сім’ї, на навчальних заняттях у закладах загальної середньої освіти з невідомих або без поважних причин протягом десяти днів підряд та поновлювати таку виплату лише після відновлення відвідування занять.


« повернутися

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора