Катеринопільська територіальна громада
Офіційний веб-сайт Катеринопільської селищної ради Звенигородського району Черкаської області

Олександр Скічко розповів про нову туристичну навігацію в області

Дата: 27.07.2021 14:43
Кількість переглядів: 334

Фото без опису Інформаційні пілони, смарт-таблиці, аудіогіди та маршрути. Навігацію для туристів розвивають на Черкащині. Як вона працює розповів очільник області Олександр Скічко на туристичному форумі в Суботові. 

– Ми маємо туристичні магніти – відомі в Україні та навіть світі пам’ятки, але знайти їх – просте завдання хіба що для місцевих, – наголосив голова ОДА. – Частіше турист не знає, куди їхати, що дивитися і де відпочивати. І він не хоче на це витрачати час! Йому треба все «покласти на тарілочку». Ми це цілком розуміємо. Тому на основних туристичних локаціях Черкащини вже є аудіогіди. Ми встановили смарт-таблиці на 12 туроб’єктах Черкащини. Це – вказівники з інформаційною довідкою та QR-кодом, за яким можна завантажити голосову інформацію. Важливо, що все продубльовано і шрифтом Брайля.

 Також на Черкащині встановили пілони з картами місцевості та інформацією про туристичні об’єкти, що поряд. Наразі їх чотири: біля резиденції Богдана Хмельницього та Іллінської церкви в Суботові, Дуба Максима Залізняка та автовокзалу в Каневі.

 Таку туристичну навігацію, додав посадовець, до кінця року планують встановити по всій області. Це ще 19 пілонів і 35 смарт-таблиць.

Детальніше - у відео

 


« повернутися

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора