Катеринопільська територіальна громада
Офіційний веб-сайт Катеринопільської селищної ради Звенигородського району Черкаської області

Селищний голова Володимир Коваленко взяв участь у засіданні Черкаського регіонального відділення Всеукраїнської Асоціації об’єднаних територіальних громад, що проходило в Чигиринській територіальній громаді

Дата: 01.07.2021 19:58
Кількість переглядів: 613

Фото без описуВ умовах сьогодення сильне та ефективне партнерство об’єднаних територіальних громад – це невід’ємна складова становлення міцного, спроможного та самодостатнього місцевого самоврядування.

Для поширення найкращих практик сучасного та інноваційного управління громадами, а також захисту їх законних прав та інтересів у 2016 році створена Асоціація об’єднаних територіальних громад, що є голосом громад на всеукраїнському та регіональному рівнях.

З метою вирішення організаційних питань діяльності Черкаського регіонального відділення Всеукраїнської Асоціації об’єднаних територіальних громад вчора на території Чигиринської міської територіальної громади відбулися збори голів територіальних громад Черкаської області. Провів засідання голова регіонального відділення, голова Білозірської територіальної громади Володимир Міцук.

На запрошення повноважних представників регіонального відділення – голів громад участь у засіданні також взяла голова Черкаської районної державної адміністрації Валерія Бандурко.

Серед організаційних питань, які розглянули представники громад, було питання обрання голови регіонального відділення. Одноголосно присутні підтримали кандидатуру діючого голови – Володимира Павловича Міцука.

Також обрали Раду регіонального віддділення у складі 5 осіб.

Подальша робота засідання відбулася у формі діалогу. Присутні мали можливість поділитися досвідом роботи, обговорити проблемні питання, які виникли в умовах нового адміністративно – територіального устрою. Зокрема, очільники громад обговорили питання транспортного сполучення та стану автомобільних доріг, утримання закладів соціальної сфери, забезпечення надання якісних послуг жителям громад.

За результатами обговорення присутні вирішили порушувати питання, що найбільш хвилюють громади, на Національному з’їзді територіальних громад, який відбудеться 7 липня поточного року.Фото без опису

По завершенні офіційної частини зустрічі очільник Чигиринської міської територіальної громади Віктор Харченко ознайомив гостей з об’єктами інфраструктури – Центром надання адміністративних послуг міської ради, інституційна та технічна допомога у створенні якого надійшла до громади по Програмі «U-LEAD з Європою» та Чигиринським опорним закладом загальної середньої освіти, який реконструйовано в рамках програми «Велике будівництво».


« повернутися

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора