Катеринопільська територіальна громада
Офіційний веб-сайт Катеринопільської селищної ради Звенигородського району Черкаської області

Привітання з Днем державної служби

Дата: 23.06.2021 09:32
Кількість переглядів: 478

Фото без описуШановні державні службовці та ветерани державної служби!

   Щиро вітаю Вас із професійним святом - Днем державної служби! 

 Працювати в державних органах, забезпечувати виконання завдань і функцій держави - відповідальна справа, від виконання якої залежить успіх політичних, економічних та соціальних перетворень, благополуччя людей, їх відношення до влади.

 Саме на Вас покладається велика відповідальність у вмінні реагувати на непрості виклики сьогодення. Знання і сумлінне ставлення держслужбовців до виконання обов’язків є стійкою опорою у справі захисту громадян та добробуту держави.

 З особливим теплом хочеться сьогодні подякувати за сумлінну та наполегливу працю ветеранам, які більшу частину свого життя присвятили державній службі та зараз перебувають на заслуженому відпочинку.

 У день професійного свята зичу Вам та Вашим родинам міцного здоров'я, щастя, благополуччя, миру та добробуту. Нехай Ваші дії будуть мудрими , а щоденна робота викликає повагу та довіру громадян. Хай кожен день Вашого життя буде щасливим  і радісним, а родинне тепло і затишок допомагають у виконанні почесного і відповідального професійного обов’язку.

З повагою,

Селищний голова                                                                                           Володимир Коваленко


« повернутися

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора