Катеринопільська територіальна громада
Офіційний веб-сайт Катеринопільської селищної ради Звенигородського району Черкаської області

Звернення селищного голови Володимира Коваленка з нагоди відзначення Дня Скорботи і вшанування пам’яті жертв війни в Україні

Дата: 22.06.2021 10:12
Кількість переглядів: 566

Фото без описуШановні жителі Катеринопільської територіальної громади!

 22 червня відзначається День Скорботи і вшанування пам’яті жертв війни в Україні. Ця дата в історії нашої держави символізує початок надзвичайно трагічного періоду для Українського народу і уособлює героїзм, силу духу й вічну скорботу за мільйонами нерозквітлих українських доль, нездійснених мрій і задумів. Найжорстокіші випробування і нелюдські страждання, колосальні жертви і скалічені долі, загублене дитинство і втрачена юність – таке не стирається з історичної пам’яті. Цей день нагадує нам про всіх загиблих, закатованих у неволі,  померлих в тилу від голоду та поневірянь.

 У День скорботи і вшанування пам’яті жертв війни українці згадують усіх тих, хто поліг на полі брані, кого замучили у концентраційних таборах, кого розстріляли у в’язницях і таборах НКВС, хто жертвував найдорожчим задля того, аби наша Вітчизна була вільною від будь-якого завойовника.

 Сьогодні, потерпаючи від кривавої військової агресії на сході країни, ми особливо гостро усвідомлюємо ціну свободи, миру та безпеки. Кращі сини і доньки українського народу знову, зі зброєю в руках, захищають наші кордони, нашу свободу, наш власний демократичний вибір.

 Схилімо голови перед мільйонами невинних жертв, яких забрала війна і низько поклонімося захисникам рідної землі. Згадаймо в цей день у думках і молитвах кожного, хто поклав своє життя на вівтар боротьби за перемогу .

Вічна та світла їм пам’ять.

З повагою,

Селищний голова                                                                                                               Володимир Коваленко

                                                                                                          


« повернутися

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора