Катеринопільська територіальна громада
Офіційний веб-сайт Катеринопільської селищної ради Звенигородського району Черкаської області

На Черкащині стартувала виставка AGROSHOW Ukraine 2021

Дата: 16.06.2021 23:26
Кількість переглядів: 275

Фото без описуМасштабно та інноваційно. В області вперше відзначають день фермера на AGROSHOW Ukraine 2021. Участь у відкритті виставки взяв міністр аграрної політики та продовольства України Роман Лещенко та очільник Черкащини Олександр Скічко.

– Фермерство таагропереробка – рецепт успіху українського села, – переконаний голова ОДА. – Вважаю, що саме за фермерством майбутнє наших громад. Якщо в селі є соціально відповідальний аграрій, воно розвивається, звідти не виїжджає молодь. Обласна влада на Черкащині є надійним партнером для бізнесу. Ми за прямий діалог і конкретні рішення.

Він додав, що на Черкащині фермерські господарства займаються переважно рослинництвом. Втім цю тенденцію потрібно змінювати.Фото без опису

– Треба не лише вирощувати, а й переробляти, – наголосив Олександр Скічко. – Так ми перестанемо бути лише сировинною базою. І отримаємо ресурс для розвитку.

На сьогодні в області діє 1401 фермерське господарство. З них 1368 здійснюють свою діяльність у галузі рослинництва, 33 – тваринництва та рибництва. У користуванні фермерських господарств знаходиться 290 тис. га сільськогосподарських угідь, з них ріллі – 159 тис. га. У середньому на одне господарство припадає 113 гектар ріллі. Додамо, на фінансову підтримку фермерства Уряд спрямував цьогоріч 200 млн гривень. І це вдвічі більше, ніж торік.

Фото без описуФото без опису

 

 

 

 

 

 

Фото без описуФото без опису

 

 

 

 


« повернутися

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора