Катеринопільська територіальна громада
Офіційний веб-сайт Катеринопільської селищної ради Звенигородського району Черкаської області

До відома депутатів Катеринопільської селищної ради та населення Катеринопільської територіальної громади

Дата: 20.05.2021 18:25
Кількість переглядів: 384

    Фото без опису26 травня о 09:00 годині, в актовому залі адмінприміщення селищної ради, відбудеться чергова 8 сесія Катеринопільської селищної ради VIII скликання.

    На сесію запрошуються депутати Катеринопільської селищної ради, районної та обласної рад, старости сіл Катеринопільської територіальної громади, керівники установ та організацій, представники засобів масової інформації, громадські активісти, жителі селища та сіл, що увійшли до складу Катеринопільської територіальної громади.

    Проект порядку денного пленарного засідання 8 сесії Катеринопільської селищної ради VIII скликання 

1.Про Комплексну програму функціонування та розвитку системи цивільного захисту Катеринопільської територіальної громади, створення та накопичення матеріально-технічного резерву громади щодо попередження і ліквідації надзвичайних ситуацій у мирний час та особливий період на 2021 - 2025 роки.

2.Про програму “Призовна дільниця” на 2021-2025 роки. 

3.Про внесення змін до рішення селищної ради від 23.12.2020 №2-12/VIII “Про затвердження Програми економічного і соціального розвитку Катеринопільської територіальної громади на 2021 рік”.

4.Про внесення змін до рішення селищної ради від 23.12.2020 №2-14/VIII "Про бюджет Катеринопільської селищної територіальної громади на 2021рік".

5.Про  звільнення директора ДЮСШ "Колос" Короля В.В.

6.Про  виконуючого обов'язки директора  ДЮСШ "Колос" Дубовцева А.Б.

7.Про уповноваження селищного голови, щодо призначення директора Катеринопільської ДЮСШ "Колос"

8.Про затвердження переліку послуг, що надаються за рахунок бюджетних коштів комунальним закладом "Центр надання соціальних послуг".

9.Про зміну типу та найменування Вікнинського закладу загальної середньої освіти.

10.Про зміну типу Розсохуватської філії Катеринопільської закладу загальної середньої освіти №1.

11.Про зміну Вербовецької філії Катеринопільського закладу загальної середньої освіти №2.

12.Про реорганізацію Кайтанівського закладу дошкільної освіти та зміну типу Кайтанівської філії Катеринопільського закладу загальної середньої освіти №2.

13.Про реорганізацію Гончариських закладів загальної середньої та дошкільної освіти.

14.Про надання дозволів на розроблення  технічних документацій із землеустрою по встановленню (відновленню) меж земельних ділянок та проектів землеустрою щодо відведення земельних ділянок.

15. Про затвердження технічних документацій із землеустрою по  встановленню (відновленню) меж земельних ділянок та проектів землеустрою щодо відведення земельних ділянок.

16. Про надання дозволів на розроблення проектів землеустрою щодо відведення земельних ділянок.

17. Про прийняття земельних ділянок державної  власності у комунальну власність Катеринопільської селищної ради.

18. Про припинення права користування  земельними ділянками.

19. Про внесення змін до рішення сесії від 20.04.2021 №6-6/VIII.

20. Про  укладення  договорів оренди земельних ділянок під запроектованими  польовими шляхами з ФГ ″Гончар О.А.″ та із ТОВ ″Черкаський науково-виробничий центр по біологічному захисту рослин″.

21. Про надання дозволу на виготовлення технічної документації із землеустрою щодо  встановлення (відновлення) меж земельних ділянок в натурі (на місцевості) запроектованих польових шляхів ФГ ″Гончар О.А.″, ТОВ ″Черкаський науково-виробничий центр по біологічному захисту рослин″.

22. Різне.

 


« повернутися

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора