Катеринопільська територіальна громада
Офіційний веб-сайт Катеринопільської селищної ради Звенигородського району Черкаської області

Звернення селищного голови Володимира Коваленка з нагоди відзначення Дня Європи

Дата: 15.05.2021 10:19
Кількість переглядів: 533

Фото без опису              Дорогі жителі Катеринопільської територіальної громади! 

 Щорічно у третю суботу травня ми відзначаємо День Європи. Для нас, українців, це свято означає шанування наших спільних цінностей, спільної історії та найголовніше – спільного майбутнього з іншими країнами європейського континенту.

 Європа – батьківщина багатьох народів, культур, мов і традицій. Але всіх їх єднає бажання жити в демократичному, мирному та процвітаючому співтоваристві. Сьогодні Україна захищає ці європейські цивілізаційні цінності, протистоячи правонаступнику Радянського Союзу. Саме за бажання України вступити у Євросоюз, після виборювання цього права на Майдані Росія розпочала проти нас неоголошену війну. Це виклик не лише Україні, а й всьому світові, який згуртувався проти агресора.

 У нас не викликає сумнівів, в якому напрямку розвитку має рухатися наша держава. Вірю, що у зовсім недалекому майбутньому Україна стане повноправним членом Європейського Союзу та НАТО.

 Пам’ятаймо, що Європа починається не за кордоном і не в документах, а в серці кожного з нас. Це стиль життя і спосіб мислення.

 Щиро бажаю всім миру, добробуту, здійснення мрій та незламної віри у світле майбутнє України!

 З повагою,

 Селищний голова                                                                                 Володимир Коваленко


« повернутися

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора