Звернення селищного голови Володимира Коваленка щодо ускладнення ситуації із захворюваності на COVID-19
На жаль, кількість захворювань на коронавірус у населених пунктах Катеринопільської територіальної громади і в Україні загалом збільшується. Так, за останній тиждень - плюс 53 підтверджених випадки.
Вірус стає агресивніший. Новий британський штам зменшив віковий поріг захворювання. Якщо раніше COVID-19 був найбільш вразливим для людей старшого віку, то сьогодні - і для молоді.
Тому, з метою вжиття необхідних додаткових заходів для відвернення загрози та забезпечення безпеки і здоров'я громадян та запобігання поширенню на території України коронавірусної хвороби (COVID-19) з урахуванням статей 29, З0, 32 Закону України ″Про захист населення від інфекційних хвороб″ і постанови Кабінету Міністрів України від 09 грудня 2020 р. № 1236 ″Про встановлення карантину та запровадження обмежувальних протиепідемічних заходів з метою запобігання поширенню на території України гострої респіраторної хвороби COVID-19, спричиненої коронавірусом SARS-CoV-2″ (зі зміною від 22.03.2021 №230) та за результатами засідання регіональної комісії з питань техногенно-екологічної безпеки і надзвичайних ситуацій від 25 березня 2021 року за участю голови облдержадміністрації Олександра Скічка запроваджені додаткові обмежувальні протиепідемічні заходи, а саме:
- проведення масових (культурних, спортивних, розважальних та інших) заходів, приймання відвідувачів у кінотеатрах, інших закладах культури, у спортивних залах;
- діяльність розважальних закладів (клубів, дискотек);
- діяльність закладів громадського харчування (ресторанів, кафе, барів, закусочних, їдалень, кафетеріїв, буфетів тощо) після 22-00, окрім тих, які надають послуги із здійсненням адресної доставки замовлень та замовлень на винос;
- проведення релігійними організаціями богослужінь, якщо не забезпечено наявності в споруді, приміщення не менше 10 кв.м на одну особу;
- здійснення перевезень пасажирів автомобільним транспортом в кількості більшій ніж 50% від кількості місць для сидіння;
- рекомендовано керівникам установ, підприємств, організацій та іншим суб’єктам господарювання незалежно від форми власності максимально перевести роботу працівників у дистанційний режим.
Ми маємо зробити все, щоб відповідно до рішення МОЗ та Державної комісії ТЕБ та НС не потрапити до червоної зони.
Пам’ятайте: швидкість поширення епідемії – у руках кожного з нас.
Селищний голова Володимир КОВАЛЕНКО