Катеринопільська територіальна громада
Офіційний веб-сайт Катеринопільської селищної ради Звенигородського району Черкаської області

ПОСТАНОВА смт Катеринопіль «17»листопада 2020 року №37 «10» год. «20»хв. Про визнання особи, обраною депутатом Катеринопільської селищної ради Звенигородського району Черкаської області, такою, яка не набула депутатського мандата

Дата: 19.11.2020 11:13
Кількість переглядів: 535

МІСЦЕВІ ВИБОРИ

25 жовтня 2020року

 

Катеринопільська селищна територіальна виборча комісія Звенигородського району Черкаської області

 

ПОСТАНОВА

смт Катеринопіль

 

«17»листопада 2020 року                                                                                        №37   

«10» год. «20»хв.       

 

Про визнання особи, обраною депутатом Катеринопільської селищної ради Звенигородського  району Черкаської області, такою, яка не набула депутатського мандата

 

Відповідно до частини 1 статті 282 Виборчого кодексу України Катеринопільською селищною територіальною виборчою комісією  офіційно оприлюднені результати  місцевих виборів депутатів Катеринопільської селищної ради Звенигородського району Черкаської області 25 жовтня 2020 року в місцевій  газеті “Катеринопільський вісник”№80-81 від 13.11.2020 року.

Коваленко Олександр Анатолійович, обраний депутатом Катеринопільської селищної ради Звенигородського району Черкаської області  по територіальному виборчому списку від ЧЕРКАСЬКОЇ ОБЛАСНОЇ ОРГАНІЗАЦІЇ ВСЕУКРАЇНСЬКОГО ОБ’ЄДНАННЯ «ЧЕРКАЩАНИ», виборчий округ №2, 13.11.2020подав до Катеринопільської селищної територіальної виборчої комісії заяву про відмову від депутатського мандата.

Відповідно до  частини п’ятої статті  283 Виборчого Кодексу України, постанови Центральної виборчої комісії  від 28 жовтня 2020 року № 433 «Про Роз’яснення щодо порядку реєстрації обраних депутатів Верховної Ради Автономної Республіки Крим, обласних, районних, міських, районних у місті, сільських, селищних рад, сільських, селищних, міських голів», відповідна територіальна виборча комісія зобов’язана визнати особу, яка подала заяву про відмову від депутатського мандата такою, яка не набула депутатського мандата та визнає  обраним депутатом наступного за черговістю кандидата в депутати у відповідному територіальному (у разі обрання за територіальним виборчим списком) або єдиному ( у разі обрання за єдиним виборчим списком) виборчому списку кандидатів від відповідної місцевої організації політичної партії, за яким було обрано особу, яка не набула мандата.

На підставі вищевикладеного,Катеринопільська селищна територіальна виборча комісія постановляє:

 

  1. Визнати, обраного на місцевих виборах 25 жовтня 2020 року депутатом Катеринопільської селищної ради Звенигородського району Черкаської області від ЧЕРКАСЬКОЇ ОБЛАСНОЇ ОРГАНІЗАЦІЇ ВСЕУКРАЇНСЬКОГО ОБ’ЄДНАННЯ «ЧЕРКАЩАНИ»Коваленка Олександра Анатолійовича , таким, що не набув депутатського мандата.
  2. Копію постанови невідкладно надіслати до Центральної виборчої комісії на паперових носіях.
  3. Постанову оприлюднити на офіційному сайті Катеринопільської селищної  ради Звенигородського району Черкаської області  та на стенді Катеринопільської селищної територіальної виборчої комісії Звенигородського району Черкаської області.

 

Голова

територіальної виборчої комісії                                                                            М.ЛИСЕНКО

 

Секретар                                                           

територіальної виборчої комісії                                                                             О.КУЦЕРУК


« повернутися

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора