Катеринопільська територіальна громада
Офіційний веб-сайт Катеринопільської селищної ради Звенигородського району Черкаської області

ПФУ ІНФОРМУЄ ПРО ПЕНСІЙНИЙ КАЛЬКУЛЯТОР

Дата: 06.10.2020 08:34
Кількість переглядів: 534

Фото без описуПенсійний фонд України
Головне управління ПЕНСІЙНОГО ФОНДУ УКРАЇНИ
в Черкаській області

 

Фото без опису

ПРЕСРЕЛІЗ

 

Електронні сервіси Пенсійного фонду України –
 сервіси майбутнього

 

 

Безпека отримання послуг для пенсіонерів – один із ключових напрямів, на яких сфокусована увага працівників Пенсійного фонду. Під час пандемії використання онлайн-сервісів сприяло ефективній, якісній та швидкій роботі зі страхувальниками, застрахованими особами та пенсіонерами.

Електронний формат надання послуг – це можливість заощадити час та вирішити чимало питань дистанційно. Начальник Головного управління Пенсійного фонду України в Черкаській області Світлана Зінник зазначає, що на Черкащині понад 60 тисяч осіб є користувачами вебпорталом Пенсійного фонду України. Із початку року кількість зросла майже на 10% (зареєструвалася 5 721 особа). Пенсійний фонд постійно працює над тим, аби нові сервіси на вебпорталі спрощували отримання послуг громадянам.

 

Такими сервісами, зокрема, є:

 

Пенсійний калькулятор, який дозволяє самостійно розрахувати розмір майбутньої пенсії. Орієнтований на громадян, які ще не є пенсіонерами.

При обчисленні страхового стажу та заробітної плати використовуються дані, що містяться в реєстрі застрахованих осіб Державного реєстру загальнообов’язкового державного соціального страхування, ведення якого здійснює Пенсійний фонд України.

Користувачі сервісу також можуть додатково внести періоди трудової діяльності та інші дані, що використовуються для призначення пенсії.

40 % усіх наданих консультацій в області стосуються саме цього сервісу. Під час усного консультування громадян фахівці Фонду рекомендують скористатися сервісом «Пенсійний калькулятор» для самостійного прогнозного розрахунку пенсії за даними, що містяться в Реєстрі застрахованих осіб.

 

Електронна трудова книжка – усуне можливі негативні наслідки втрати паперової трудової книжки, її фізичного пошкодження, ризики фальсифікації та внесення недостовірних відомостей.

Ведення трудової діяльності працівника в електронній формі також є передумовою для запровадження автоматичного призначення пенсій та соціальних виплат.

На сьогодні до Головного управління надійшло 689 звернення на оцифрування трудових книжок (опрацьовано 99%).

 

Автоматичне призначення пенсії – призначення пенсії за фактом досягнення пенсійного віку.

Сервіс дозволяє надати всю необхідну для призначення пенсії інформацію завчасно, без будь-яких часових обмежень.

Пенсію буде призначено автоматично при досягненні громадянином пенсійного віку з урахуванням усіх наявних у Пенсійному фонді України даних та поданих документів.

Для призначення пенсії в автоматичному режимі звернулося 204 жителі області. Із початку запровадження сервісу призначено 138 пенсій. У Черкасах, Золотоніському, Кам’янському, Городищенському та Монастирищенському районах цією послугою скористалося найбільше людей.

 

Мобільний застосунок «Пенсійний фонд» надає доступ громадянам до електронних сервісів Пенсійного фонду України з мобільних пристроїв (телефон, планшет).

Використовуючи застосунок, можна повноцінно користуватись своїм особистим електронним кабінетом на вебпорталі Фонду отримувати усю необхідну інформацію про заробітну плату та страховий стаж, переглядати дані електронної пенсійної справи, Електронного реєстру листків непрацездатності, в онлайн-режимі переглядати відомості електронної трудової книжки, звертатись до Фонду та отримувати відповіді.

 


« повернутися

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора