Катеринопільська територіальна громада
Офіційний веб-сайт Катеринопільської селищної ради Звенигородського району Черкаської області

Катеринопільська селищна територіальна виборча комісія Звенигородського району Черкаської області П О С Т А Н О В А смт.Катеринопіль 14 год. 00хв. "25" вересня 2020 року №11 Про реєстрацію Гегедоша Івана Тіберійовича кандидатом на посаду Катерино

Дата: 30.09.2020 14:15
Кількість переглядів: 515

             Катеринопільська селищна територіальна виборча комісія

Звенигородського району Черкаської області

 

П О С Т А Н О В А

смт.Катеринопіль

 

14 год. 00хв.

"25" вересня 2020 року                           11

Про реєстрацію Гегедоша Івана Тіберійовича кандидатом на посаду Катеринопільського селищного голови Катеринопільського району, висунутого організацією партії ЗА МАЙБУТНЄ

 

25 вересня 2020 року до Катеринопільської селищної територіальної виборчої комісії Гегедош Іван Тіберійович подав заяву про реєстрацію, рішення зборів, конференції організації партії про висування  та інші, визначені частиною першою статті 224 Виборчого кодексу України, документи для реєстрації кандидатом на посаду Катеринопільського селищного голови Катеринопільського району в єдиному багатомандатному виборчому окрузі на перших місцевих виборах 25 жовтня 2020 року.

Розглянувши вищезгадані документи, Катеринопільська селищна територіальна виборча комісія встановила відповідність цих документів вимогам Виборчого кодексу України.

Враховуючи вищевказане, керуючись статтями 216, частиною другою і третьою статті 221, частинною другою статті 224, статтею 229  Виборчого кодексу України, Катеринопільська селищна територіальна виборча комісія постановляє:

1. Зареєструвати Гегедоша Івана Тіберійовича кандидатом на посаду Катеринопільського селищного голови,  висунутого організацією партії ЗА МАЙБУТНЄ в єдиному багатомандатному виборчому окрузі.

2. Видати не пізніше 30 вересня 2020 року Гегедошу Івану Тіберійовичу посвідчення кандидата на посаду Катеринопільського селищного голови.

3. Рішення про реєстрацію Гегедоша Івана Тіберійовича кандидатом на посаду Катеринопільського селищного голови, висунутого організацією партії “ЗА МАЙБУТНЄ”, в єдиному та територіальному багатомандатному виборчому окрузі розмістити на стенді офіційних матеріалів комісії не пізніше 30 вересня 2020.

4. Передати відомості щодо реєстрації Гегедоша Івана Тіберійовича кандидатом на посаду Катеринопільського селищного голови, висунутого організацією партії “ЗА МАЙБУТНЄ”, в єдиному та територіальному багатомандатному виборчому окрузі до Центральної виборчої комісії у порядку, встановленому частиною дев’ятою статті 229 Виборчого кодексу України.

 

 

Головуючий на засіданні,

Голова селищної територіальної

виборчої комісії                                                                  М. Лисенко

                                                 __________________

                                                                                            (підпис)

 

Секретар селищної територіальної

виборчої комісії                                                                  О. Куцерук

                                                  __________________

 

 


« повернутися

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора