Катеринопільська територіальна громада
Офіційний веб-сайт Катеринопільської селищної ради Звенигородського району Черкаської області

НЕДЗЕЛЬСЬКИЙ РОМАН ОЛЕКСАНДРОВИЧ

НЕДЗЕЛЬСЬКИЙ

Роман Олександрович

(01.06.1987 - 06.05.2022)

 

Недзельський Роман Олександрович народився 1 червня 1987 року в селі Розсохуватка Катеринопільського району Черкаської області. Після закінчення Розсохуватської загальноосвітньої  школи навчався у Тальнівському будівельно-економічному коледжі. Відслужив строкову військову службу  в Збройних Силах України. Навчався у Дніпропетровському національному університеті, де здобув спеціальність "авіаційна та ракетно-космічна техніка". Працював у місті Дніпро на Південному машинобудівному заводі інженером – конструктором бюро експлуатації та виробництва ракетно-космічного комплексу.

У  2020 році Роман Недзельський отримав другу вищу освіту у Дніпропетровському національному університеті та був призначений на посаду начальника відділу експлуатації та виробництва ракетно-космічного комплексу.

З перших днів російського вторгнення в Україну  Роман Олександрович без вагань став на її захист. Проходив службу рядовим стрілком-санітаром.

Загинув Недзельський Роман Олександрович 6 травня 2022 року в  с.Дмитрівка Ізюмського району Харківської області. 

Похований на Алеї Героїв  у місті Дніпро.         

У Героя залишились дружина і син.

Згідно з Указом Президента України  від 6 липня 2022 року "За особисту мужність і самовідданість, виявлені у захисті державного суверенітету та територіальної цілісності України, вірність військовій присязі" Недзельський Роман Олександрович  нагороджений орденом "За мужність" ІІІ ступеня (посмертно).

 

 

 

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора