Катеринопільська територіальна громада
Офіційний веб-сайт Катеринопільської селищної ради Звенигородського району Черкаської області

МАЗУРЕНКО ВІКТОР АНАТОЛІЙОВИЧ

МАЗУРЕНКО

Віктор Анатолійович

 (11.01.1979 - 05.07.2023)

 

Мазуренко Віктор Анатолійович народився 11 січня 1979 року в селі Старі Бабани Уманського району Черкаської області. З 1983 року проживав в селі Кайтанівка Катеринопільського району. Навчався в Кайтанівській загальноосвітній школі, після її закінчення вступив до Мокрокалигірського професійно-технічного училища. По завершенню навчання був призваний на строкову військову службу до лав Збройних Сил України. Звільнившись  в запас, свою трудову діяльність розпочав охоронником у приватній структурі.

21 лютого 2023 року, коли російські окупанти розпочали повномасштабні воєнні дії на українській землі, Віктор Мазуренко  поповнив лави Збройних Сил України. Проходив службу стрільцем стрілецького відділення стрілецького взводу стрілецької роти однієї з військових частин окремого батальйону територіальної оборони 118 окремої бригади.        

Загинув Герой 5 липня 2023 року, отримавши смертельне поранення при виконанні бойового завдання на Донеччині.         

Похований у селі Кайтанівка Звенигородського району Черкаської області.

Згідно з Указом Президента України  від 25 вересня 2023 року "За особисту мужність і самовідданість, виявлені у захисті державного суверенітету та територіальної цілісності України, вірність військовій присязі"   Мазуренка Віктора Анатолійовича  нагороджено орденом "За мужність" ІІІ ступеня (посмертно).

 

           

 

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора