Катеринопільська територіальна громада
Офіційний веб-сайт Катеринопільської селищної ради Звенигородського району Черкаської області

ЛЕБЕДИНЕЦЬ ОЛЕКСАНДР ВІТАЛІЙОВИЧ

ЛЕБЕДИНЕЦЬ

Олександр Віталійович

(18.04.1986 - 12.09.2022)

 

Лебединець Олександр Віталійович народився 18 квітня 1986 року в селі Бродецьке Катеринопільського району Черкаської області. Закінчивши  Бродецьку загальноосвітню школу, навчався  у Тальянківському технікумі, де здобув спеціальність електромеханіка. Після закінчення строкової військової служби,  працював на Катеринопільському елеваторі, згодом у Катеринопільському лісництві.

У 2014 році в зв’язку з подіями на південному сході України, був призваний до лав Збройних Сил України та брав участь в Антитерористичній операції, згодом продовжив  службу за контрактом.

З початку повномасштабного вторгнення росії в Україну, Олександр Віталійович  брав участь в активних бойових діях на сході України. Був поранений, але знову повернувся на передові позиції до своїх побратимів.

Загинув Лебединець Олександр Віталійович 12 вересня 2022 року при виконанні бойового завдання на Донеччині.

Похований в селі Бродецьке Звенигородського району Черкаської області.

Лебединець О.В. був не одружений.

Указом Президента України від 16 лютого 2016 року  "За особисту мужність і високий професіоналізм, виявлені у захисті державного суверенітету та територіальної цілісності України, вірність військовій присязі" Лебединець Олександр Віталійович був нагороджений  орденом "За мужність" ІІІ ступеня.

 

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора