Катеринопільська територіальна громада
Офіційний веб-сайт Катеринопільської селищної ради Звенигородського району Черкаської області

КЛИМЕНКО ОЛЕКСАНДР РУСЛАНОВИЧ

КЛИМЕНКО

Олександр Русланович

(13.02.2000 - 22.06.2022)

 

Клименко Олександр Русланович народився  13 лютого 2000 року в селі Луківка  Катеринопільського району Черкаської області. Навчався у Пальчиківській  загальноосвітній школі, а коли родина переїхала до села Новоселиця, продовжив навчання  в місцевій школі, потім - в Катеринопільському ліцеї №1. Після його закінчення,  вступивши до Знам’янського професійного ліцею, здобув спеціальність залізничника-слюсаря з ремонту рухомого складу. Працював у селищі  Єрки на залізниці, а згодом у Києві, в метрополітені.

Під час російсько-української війни Олександр пішов добровольцем до лав Збройних Сил України.

Олександр загинув на Донеччині 22 червня 2022 року.

Похований в селі Новоселиця Звенигородського району Черкаської області.         

Клименко О.Р. був не одружений.

Згідно з Указом Президента України  від 19.04.2023 року "За особисту мужність і самовідданість, виявлені у захисті державного суверенітету та територіальної цілісності України, вірність військовій присязі" Клименко Олександр Русланович був нагороджений орденом "За мужність" ІІІ ступеня (посмертно).  

В пам'ять про Героя на фасаді Катеринопільського ліцею №1 та Державного навчального закладу "Знам’янський професійний ліцей" відкрито меморіальні дошки. В селі Новоселиця ім'я Олександра Клименка увіковічнено на Алеї Слави  та названо одну з вулиць на його честь.

 

 

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора