Катеринопільська територіальна громада
Офіційний веб-сайт Катеринопільської селищної ради Звенигородського району Черкаської області

КАНОНІК ЄВГЕН ВАСИЛЬОВИЧ

КАНОНІК

Євген Васильович

(22.03.1983 - 12.03.2024)

Канонік Євген Васильович народився 22 березня 1983 року в селі Залісці   Дунаєвецького району Хмельницької області. В 2000 році після закінчення Балинської загальноосвітньої школи вступив до Одеської національної академії зв’язку. Після одруження  переїхав до  селища Катеринопіль Черкаської області.

Трудову діяльність розпочав у 2005 році, працюючи у Катеринопільському відділенні Черкаської філії ВАТ "Укртелеком". Також працював у ВАТ "Подільська телефонна компанія "Мітел", ПП "Агро Добробут", а з 2019 року і до мобілізації - регіональним представником ТОВ "Суффле Агро Україна" у Кіровоградській області.

З першого дня повномасштабного вторгнення російських військ на територію України був призваний до лав Збройних Сил України. 20 травня 2022 прийнятий на військову службу до однієї з  військових частин. Проходив службу командиром 2 мінометної  батареї 1 механізованого батальйону 53 окремої механізованої бригади ім. князя Володимира Мономаха. Мав звання старшого лейтенанта,  згодом захиснику присвоєно чергове військове звання капітана.  

Загинув поблизу села Нетайлове Покровського району Донецької області.

Похований  у селищі Катеринопіль Звенигородського району Черкаської області.

У Героя залишились дружина і донька.

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора