Катеринопільська територіальна громада
Офіційний веб-сайт Катеринопільської селищної ради Звенигородського району Черкаської області

ФЕДОРЕНКО АНАТОЛІЙ ПЕТРОВИЧ

 

ФЕДОРЕНКО

Анатолій Петрович

(30.07.1976 - 30.04.2022)

 

Федоренко Анатолій Петрович народився 30 липня 1976 року в селі  Комарівка Корсунь - Шевченківського району Черкаської області. Навчався у Комарівській загальноосвітній  школі, після  закінчення якої продовжив навчання у  Богуславському професійно – технічному училищі на Київщині. З гідністю відслужив строкову військову  службу. Після проходження служби переїхав у селище Катеринопіль. Працював у ТОВ "Катеринопільський елеватор".

У березні 2022 року був мобілізований до лав Збройних Сил України. Проходив службу у складі 115 бригади 1 механізованому батальйоні старшим оператором протитанкового відділення.

Загинув Федоренко Анатолій Петрович 30 квітня 2022  року під час мінометного обстрілу від отриманого поранення несумісного з життям в м. Севередонецьк Луганської області. 

Похований у селищі Катеринопіль  Звенигородського району Черкаської області.

У Героя залишились дружина, син та донька.

Згідно з Указом Президента України  від 28 квітня 2023 року "За особисту мужність, виявлену у захисті державного суверенітету та територіальної цілісності України, самовіддане виконання військового обов'язку" Федоренко Анатолій Петрович нагороджений медаллю "За військову службу Україні"  (посмертно).

В селищі Катеринопіль на честь Героя перейменовано один з провулків.

 

 

 

 

 

 

 

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора