ДРИБАС ВАЛЕРІЙ ВІКТОРОВИЧ
ДРИБАС
Валерій Вікторович
(03.06.1982 - 18.08.2022)
Дрибас Валерій Вікторович народився 03 червня 1982 року в селі Бродецьке Катеринопільського району Черкаської області. Закінчив Бродецьку середню школу. Повну середню освіту здобував у Гуляйпільській загальноосвітній школі, після закінчення якої продовжив навчання у Мокрокалигірському професійно-технічному училищі, де здобув професії тракториста та водія. По закінченню навчання успішно відбув строкову військову службу, а після повернення розпочав свою трудову діяльність у сільськогосподарських підприємствах "Бондарка", "Агропрогрес-Катеринопільське" та Катеринопільському елеваторі.
З травня 2021 року служив у зоні АТО, а з перших днів повномасштабного вторгнення став на захист України. Солдат, механік-водій окремої механізованої бригади імені князя Костянтина Острозького Валерій Дрибас разом зі своїми бойовими побратимами брав участь у бойових діях на Донбасі та Харківщині.
Загинув Герой 18 серпня 2022 року під час штурмових дій з боку ворожих сил російської федерації поблизу села Курульки Барвінківського району Харківської області
Похований у селі Бродецьке Звенигородського району Черкаської області.
Згідно з Указом Президента України від 8 листопада 2023 року "За особисту мужність і самовідданість, виявлені в захисті державного суверенітету та територіальної цілісності України, вірність військовій присязі" Дрибаса Валерія Вікторовича нагороджено орденом "За мужність" ІІІ ступеня (посмертно).