Катеринопільська територіальна громада
Офіційний веб-сайт Катеринопільської селищної ради Звенигородського району Черкаської області

ДРИБАС ВАЛЕРІЙ ВІКТОРОВИЧ

ДРИБАС

Валерій Вікторович

(03.06.1982 - 18.08.2022)

 

Дрибас Валерій Вікторович народився 03 червня 1982 року в селі Бродецьке  Катеринопільського району Черкаської області. Закінчив Бродецьку середню  школу. Повну середню освіту здобував у Гуляйпільській загальноосвітній школі, після закінчення якої продовжив навчання у Мокрокалигірському професійно-технічному училищі, де здобув професії тракториста та водія. По закінченню навчання успішно відбув строкову військову службу, а після повернення з неї розпочав свою трудову діяльність в сільськогосподарському господарстві "Бондарка". Пізніше - у СТОВ "Агропрогрес-Катеринопільське" та  Катеринопільському елеваторі.         

З травня 2021 року служив в зоні АТО, а  з перших днів повномасштабного вторгнення став на захист України. Солдат, механік-водій окремої механізованої бригади імені князя Костянтина Острозького  Валерій Дрибас разом зі своїми бойовими побратимами брав участь в бойових діях на Донбасі та Харківщині, де і загинув 18 серпня 2022 року під час штурмових дій з боку ворожих сил російської федерації.

Похований в селі Бродецьке Звенигородського району Черкаської області.

У Героя залишились дві доньки.

Згідно з Указом Президента України  від 8 листопада 2023  року "За особисту мужність і самовідданість, виявлені у захисті        державного суверенітету та територіальної цілісності України, вірність військовій присязі" Дрибас Валерій Вікторович був нагороджений орденом "За мужність" ІІІ ступеня (посмертно).

 

 

 

 

 

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора