Катеринопільська територіальна громада
Офіційний веб-сайт Катеринопільської селищної ради Звенигородського району Черкаської області

ДРАНИЙ ВОЛОДИМИР АНДРІЙОВИЧ

ДРАНИЙ

Володимир Андрійович

(04.02.1990 - 15.07.2022)

 

Драний Володимир Андрійович народився 4 лютого 1990 року в селі Гуляйполе Катеринопільського району Черкаської області. Після закінчення сільської школи навчався в Катеринопільській школі №2, потім у Мокрокалигірському ліцеї, закінчивши який був призваний на строкову військову службу. Трудову діяльність розпочав на Катеринопільському елеваторі.

З 2015 року – учасник Антитерористичної операції на південному сході України.

З перших днів повномасштабного вторгнення російської федерації в Україну   став на захист Батьківщини. Проходив військову службу в званні молодшого сержанта, стрільця помічника гранатометника механізованої роти   72-ої окремої механізованої бригади імені Чорних Запорожців.           

Загинув 15 липня 2022 року в районі міста Бахмут на Донеччині внаслідок здійснення противником  артилерійського обстрілу.

Похований в селі Гуляйполе Звенигородського району Черкаської області.

Драний В.А. був не одружений.

Згідно з Указом Президента України  від 20 жовтня 2022 року "За особисту мужність і самовідданість, виявлені у захисті державного суверенітету та територіальної цілісності України, вірність військовій присязі" Володимир Андрійович Драний був нагороджений орденом "За мужність" ІІІ ступеня (посмертно).

В память про Героя на фасаді  Катеринопільського ліцею № 2 відкрито меморіальну дошку воїнам-захисникам, випускникам навчального закладу. 

 

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора