Катеринопільська територіальна громада
Офіційний веб-сайт Катеринопільської селищної ради Звенигородського району Черкаської області

ДІДКІВСЬКИЙ ВАДИМ ЮРІЙОВИЧ

ДІДКІВСЬКИЙ

Вадим Юрійович

(16.10.1995 - 02.05.2022)

 

Дідківський  Вадим Юрійович народився 16 жовтня 1995 року в селі Гончариха Катеринопільського району Черкаської області. З дитячих років проживав у селі Петраківка, де навчався у місцевій школі. Здобувши середню освіту, вступив до  Черкаського державного технологічного університету, де отримав спеціальність програміста. Працював оператором - програмістом у  ТОВ "Круг-Будкомплект"  міста Черкаси.  

З перших днів російського вторгнення, добровольцем став на захист столиці в складі одного з підрозділів  Сил спеціальних опрацій "Азов – Київ".

Після запеклих боїв  під Києвом підрозділ  було передислоковано під місто Маріуполь. Згодом Вадима Юрійовича було призначено командиром відділення ССО "Азов - Київ".

Загинув Герой 2 травня 2022 року в місті Маріуполь Донецької області.

Похований у селі Петраківка Звенигородського району Черкаської області.

Згідно з Указом Президента України  від 27 травня   2022 року "За особисту мужність і самовідданість, виявлені у захисті державного суверенітету та територіальної цілісності України, вірність військовій присязі" Дідківського Вадима Юрійовича  нагороджено орденом "За мужність" ІІІ ступеня (посмертно).

На фасаді  Петраківському закладі загальної середньої освіти на  честь Героя  відкрито меморіальну дошку та названо один з провулків села Петраківка.

 

 

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора