A A A K K K
для людей із порушенням зору
Катеринопільська територіальна громада
Офіційний веб-сайт Катеринопільської селищної ради Звенигородського району Черкаської області

Волонтерська діяльність

ВІДНОВЛЮЮТЬСЯ АВТОБУСНІ РЕЙСИ ДО КИЄВА ТА ЧЕРКАС

За повідомленням перевізників відновлюються автобусні рейси, що були припинені в зв‘язку з вторгненням російських військ на територію України. Зокрема, вразі відміни комендантської години в Києві та Київській області, заплановано відновити автобусний рейс Катеринопіль-Київ з 23.03.2022 року. Час відправлення автобуса згідно графіка з автостанції Катеринопіль о 07:45, який буде слідувати маршрутом через Ватутіне, Звенигородку та Лисянку. За додатковою інформацією звертатись до перевізника за тел. 068-300-70-04 до 21.00 год. Також відновлено щоденні автобусні рейси до обласного центру, що працюють згідно своїх графіків: рейс Ямпіль - Черкаси через Мокру Калигірку відправляється з Ямполя о 5:10 та слідує через Пальчик о 05:20 і смт Катеринопіль о 5:50, рейс Катеринопіль -Черкаси через Ватутіне відправляється з Катеринополя о 06:45. За додатковою інформацією звертатись до перевізника за тел 067-224-70-40

10:32:11 22.03.2022

УВАГА! Потрібна допомога!

Увага! Катеринопільська громада разом з місцевими підприємцями та волонтерами продовжують переробляти надане ПрАТ «МХП» м’ясо курятини на консервовану тушонку, яку після виготовлення відправляють для харчування військовослужбовців ЗСУ, територіальної оборони та вимушених переселенців. Для консервування дуже потрібні банки ємкістю 0,5л та 1л. Звертаємось до всіх мешканців територіальної громади! Будь ласка, допоможіть зібрати необхідні банки! Їх можна приносити чи передавати в центр волонтерів Катеринопільщини по вул Соборній. Будемо щиро вдячні кожному, хто відгукнеться на наше прохання та допоможе нам зібрати необхідну кількість банок! 

10:30:59 22.03.2022

Діяльність Центру волонтерства Катеринопільщини

Як повідомлялося раніше, з метою координації дій щодо тих осіб, які потребують допомоги та тих, хто її може надати, на території громади створено Центр волонтерства Катеринопільщини, який знаходиться в приміщенні колишнього відділу культури, неподалік школи №1. Координаторами діяльності цього центру є Любов Приємська та Людмила Ліневич. Найважливішим завданням створеного Центру є першочергове надання допомоги захисникам України, загонам територіальної оборони та вимушеним переселенцям у зв‘язку із веденням бойових дій на території їхніх населених пунктів.

08:24:05 09.03.2022

Терміново потрібна допомога!

 Друзі! Терміново потрібні матраци, ковдри та покривала для утеплення блок-постів для територіальної оборони!!! Якщо ви можете їх надати, приносьте чи передавайте у Центр волонтерів Катеринопільщини, що знаходиться в приміщенні Катеринопільської публічної бібліотеки, вхід зі сторони школи №1.

15:12:41 01.03.2022

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора

Форма подання електронного звернення


Авторизація в системі електронних звернень