18:14
Запрошуємо на засідання виконкому 8 грудня


З огляду на те, що депутати селищної ради Коцюбинського не підтримали новий склад виконкому, о 15:00 у вівторок, 08 грудня, відбудеться засідання виконавчого комітету, до якого входять члени виконкому, обрані під час каденції попереднього скликання.

"Тарифні питання має розглядати не лише виконком. Це питання має розглядатися і депутатським корпусом. Депутати попередньої каденції відмовили у підвищенні тарифу. Відповідно, члени виконкому швидше за все це питання делегують новообраним депутатам Коцюбинської селищної ради. На жаль, профільної комісії з питань ЖКГ депутати не сформували, але є бюджетна комісія, яка має всі компетенції перевірити виправданість тарифу," - наголошує селищна голова Ольга Матюшина.

"Інший блок питань - виділення матеріальної допомоги, зокрема дітям-інвалідам до 18 років. Ці проекти з прізвищами ми не публікуємо з морально-етичних переконань. Запрошую всіх охочих на засідання виконкому," - додає Матюшина.

Розпорядження голови, порядок денний та проекти рішень можна завантажити, натиснувши на посилання.Категорія: ВИКОНАВЧИЙ КОМІТЕТ | Переглядів: 318
Головна » 2015 » Грудень » 7 » Запрошуємо на засідання виконкому 8 грудня
Всього коментарів: 0
Ім`я *:
Email *:
Код *:

Селищний голова
Матюшина Ольга Володимирівна

Контакти
08298, Україна,
Київська область,
смт. Коцюбинське,
вул. Доківська, 2
тел./факс: (045) 97-72-247
[email protected]
ksr.gov.ua

Податкова інформує

⓴ Женский футзальный клуб «Беличанка» (Коцюбинское)


Хостинг від uCoz