21:34
Проекти рішень другої сесії КСР
Категорія: Коцюбинська селищна рада (рішення) | Переглядів: 247
Головна » 2015 » Грудень » 15 » Проекти рішень другої сесії КСР
Всього коментарів: 1
1  
До регламенту потрібно внести:
Стаття 32/1 Місцеві ініціативи
32. 1. Члени Територіальної громади мають право ініціювати розгляд у Раді будьякого питання, віднесеного законом до відання місцевого самоврядування.
32.2. Місцева ініціатива реалізується у формі подання до Ради проекту рішення ради разом з супровідними документами, визначеними Регламентом Ради.
32.3. Суб’єктами розробки проекту рішення Ради у порядку місцевої ініціативи можуть бути:
- члени Територіальної громади, об’єднані в ініціативну групу;
- інститути громадянського суспільства, легалізовані на території громади;
- органи самоорганізації населення, легалізовані на території громади.
32.4.. Реєстрація проекту рішення Ради, поданого у порядку місцевої ініціативи, здійснюється секретарем Ради за умови підтримки такого проекту рішення не менше як 300 повноправними членами Територіальної громади.
32.5. Підтримка проекту рішення Ради, поданого у порядку місцевої ініціативи,здійснюється у формі підписів членів Територіальної громади під проектом такого рішення. Ініціативна група збирає підписи на підтримку проекту рішення, поданого у порядку місцевої ініціативи, на підписних листах, форма яких затверджується Радою.
32.6. Проект рішення, поданого у порядку місцевої ініціативи, розглядається на сесії Ради у порядку, встановленому Регламентом ради, з урахуванням положень цього Статуту Громади.
32.7. Рада в межах своїх повноважень може:
- прийняти проект рішення, внесений у порядку місцевої ініціативи;
- відхилити проект рішення, внесений у порядку місцевої ініціативи;
- направити проект рішення, внесений у порядку місцевої ініціативи, на доопрацювання відповідною депутатською комісією за обов’язкової участі членів ініціативної групи. Розгляд узгодженого з членами ініціативної групи допрацьованого проекту рішення здійснюється на наступному пленарному засіданні ради. Повторне направлення проекту на доопрацювання не допускається.
32.8. З питання, внесеного до ради у порядку місцевої ініціативи, рада може розглянути власний альтернативний проект рішення у випадку, якщо проект рішення, внесений у порядку місцевої ініціативи, відхилений.
32.9. Рішення Ради з питання, внесеного у порядку місцевої ініціативи, в 10-денний термін надсилається членам ініціативної групи та оприлюднюється в порядку, встановленому Регламентом ради та Статутом Громади.
32.10. Регулювання окремих процедурних питань реалізації права членів Територіальної громади на місцеву ініціативу, а також затвердження зразків документів, необхідних для реалізації права на місцеву ініціативу, визначається Положенням про місцеві ініціативи, яке затверджується радою.

Ім`я *:
Email *:
Код *:

Селищний голова
Матюшина Ольга Володимирівна

Контакти
08298, Україна,
Київська область,
смт. Коцюбинське,
вул. Доківська, 2
тел./факс: (045) 97-72-247
[email protected]
ksr.gov.ua

Податкова інформує

⓴ Женский футзальный клуб «Беличанка» (Коцюбинское)


Хостинг від uCoz