21:02
Конкурс на заміщення вакантної посади
                              Конкурс на заміщення вакантної посади

«Коцюбинська селищна рада оголошує конкурс на заміщення вакантної  посади: начальника відділу правового забезпечення, містобудування, архітектури та земельних ресурсів виконкому Коцюбинської селищної ради.  
Вимоги до претендентів:
- вища освіта відповідного професійного спрямування за освітньо-кваліфікаційним рівнем магістра, спеціаліста, стаж роботи за фахом не менше 3-х років, вільне володіння державною мовою та навички роботи з ПК.
Згідно з чинним законодавством конкурсанти складають у письмовій формі іспити на знання Конституції України, Законів України "Про службу в органах місцевого самоврядування”,  "Про запобігання корупції», а також законодавства з урахуванням специфіки функціональних повноважень.
Додаткові відомості про проведення конкурсу, основні функціональні обов’язки, розмір і умови оплати праці можна одержати за тел.: 73-466
         Потрібні документи: заява на ім’я селищного голови, особова картка (ф.П-2ДС), автобіографія, копії документів про освіту, паспорта, ідентифікаційного номера, військового квитка (при наявності), медична довідка за встановленою формою,  декларація про доходи за 2014 рік, фотографія 4х6 – 2 шт.        
       Документи приймаються за адресою: смт.Коцюбинське, вул. Доківська, 2. Прийом документів проводиться протягом 30 календарних днів з дня опублікування оголошення».

Селищна рада.
                             
Переглядів: 160
Головна » 2015 » Грудень » 8 » Конкурс на заміщення вакантної посади
Всього коментарів: 0
Ім`я *:
Email *:
Код *:

Селищний голова
Матюшина Ольга Володимирівна

Контакти
08298, Україна,
Київська область,
смт. Коцюбинське,
вул. Доківська, 2
тел./факс: (045) 97-72-247
[email protected]
ksr.gov.ua

Податкова інформує

⓴ Женский футзальный клуб «Беличанка» (Коцюбинское)


Хостинг від uCoz